.

HAKKIMIZDA

.

EMR ROT BALANS; Konya'da Karatay Sanayi Sitesinde Otomotiv servis hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında, sıfır hata payı ile hizmet vermek en önemli düsturumuzdur.

Hizmet verdiğimiz sektörde, yaptığımızın işin önemini biliyor, aracınızın ayarlarının yapılmasında büyük özen gösteriyoruz.

Son teknolojik makina ve ekipmanlarla hizmet verdiğimiz servisimizde, konusunda uzman ekibimiz size güven verecektir.

Servis Hizmetlerimiz Arasında;

Rot balans ayarı, far ayarı, oto lastik satışı, oto lastik sökme ve takma ve vizeye hazırlık servis hizmetleri yer almaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Misyon;

Oto servis hizmetleri alanında müşterilerimize ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak

Vizyon

Oto servis hizmetleri alanında müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.